#93829 Välkommen till det mest exklusiva och eftertraktade läget i Rayong. Lägenheten är belägen med direkt access till stranden utan att passera någon väg och med utsikt av världsklass. Här bor du granne med 5-stjärniga Marriott Hotel där du kan njuta av fina måltider. Poolområdet är en oas med härliga öar, broar, vattenfall. Bara att kliva ner och njuta. Boytan är smart fördelad på ett sovrum, vardagsrum/ kök, 2 badrum och en härlig stor balkong. På länken nedan kan du i lugn och ro gå på visning hemma vida datorn,
I vår ”Virtual Tour” nedan kan du utforska detta hem rum för rum och i din egen takt. Klicka på fotografierna eller cirklarna (O) för att förflytta dig och använd musen för att snurra runt.
Om du bestämmer dig för en bostad behöver du inte vara på plats här för ägaröverlåtelsen. ERA Rayong representerar dig tryggt, säkert och lagligt i Thailand.






















